Partits de Voleibol Torneig de la Beata

Camp d'Esports Es Molí Nou

20:00 h  GUFIPANDI  - VAJA UNA PRUNA   DÀTIL DES GLOP - CHALLENGE TEAM WATERPARTY'S - TIRA TIRA   20:30 h GUFIPANDI - BATISCAFO KATIUSKAS CHALLENGE TEAM - 3 CAIRES TIRA TIRA -  LOS TINANES   21:00  h VAJA UNA PRUNA - BATISKAFO KATIUSKAS 3 CAIRES - UNA FLOR NO FA ESTIU LOS TINANES - WATERPARTYS

Festa Fi de Curs Escoleta Municipal Cucarells

Parc Josep Maria Llompart

FESTA FI DE CURS ESCOLETA MUNICIPAL CUCARELLS   Ho organitza : Escoleta Municipal Cucarells Ajuntament de Vilafranca. Hi col-labora : Associació Petitons de la Vila

Torneig Futbol 7 Festes de La Beata 2024

Camp d'Esports Es Molí Nou

19:00 h  INSTITUT BINIMELIS FEMENIAS - RAIMON FC 20:00 H     CONST. SEGONA PART - CA NA MULINETA/LITO BARCELÓ   21:00 h BARBERIA CAN MUSTA - MONTUÏRERS

Torneig Voleibol Festes de La Beata 2024

Camp d'Esports Es Molí Nou

20:00 h  JA TORNAM A SER AQUÍ  - LOS DUROS DE LA VILA  VOLEIBOOM - SIS NO EN FEIM MIG VENIM PER RIURE - DE FORA   20:30 h JA TORNAM A SER AQUÍ - CHALLENGE TEAM VOLEIBOOM - HAIKYUUS NAUFRAGOS -  BATISKAFO KATIUSKAS   21:00  h CHALLENGE TEAM - LOS DUROS DE LA VILA HAIKYUUS - SIS NO EN FEIM MIG TIRA TIRA - CRAZY FROOS

Torneig Voleibol Festes de La Beata 2024

Camp d'Esports Es Molí Nou

20:00 h  ES CREMAT - DÀTIL DES GLOP  PALENCIA 2.0 -  SES MILLORS DAVANT SA RED PASSANT SES BOLLES - NAM FENT   20:30 h ES CREMAT - VIEJAS GLORIAS PALENCIA 2.0 - LOS TINANES PASSANT BOLLES  -  VOLEIBOOM   21:00  h VIEJAS GLORIAS  - DÀTIL DES GLOP  LOS TINANES - SES MILLORS DAVANT SA RED VOLEIBOOM - NAM FENT

Torneig Futbol 7 Festes de La Beata

Camp d'Esports Es Molí Nou

19:00 h  CAP DE TAULA - CA NA MULINETA/LITO BARCELÓ 20:00 H     CONST. SEGONA PART - MONTUÏRERS

Torneig Voleibol Festes de La Beata

Camp d'Esports Es Molí Nou

20:00 h  OLI'S TEAM -  TIRA TIRA GUFIPANDI -  VENIM PER RIURE 3 CAIRES - TRES TOCS I A SOPAR   20:30 h OLI'S TEAM - PALENCIA 2.0 GUFIPANDI - NAUFRAGOS DÀTIL DES GLOP  -  JA TORNAM A SER AQUÍ   21:00  h PALENCIA 2.0  - TIRA  TIRA VENIM PER RIURE - NAUFRAGOS VAJA UNA PRUNA - SES NONOM

Torneig Futbol 7 Festes de La Beata

Camp d'Esports Es Molí Nou

19:00 h  OBRES LLULL - CA NA MULINETA/LITO BARCELÓ   20:00 H     INST. BINIMELIS FEMENIAS - CONST. SEGONA PART    21:00 H CAP DE TAULA FC - BARBERIA CAN MUSTA

Campanya Mulla’t per l’esclerosi múltiple

Piscina Municipal

de 10.00h a 13.00h Campanya Mulla't per l'esclerosi múltiple Entrada gratuïta per a residents. Es podran fer braçades solidàries, comprar productes i fer donatius a benefici d'accions per millorar els serveis especials d'atenció social i rehabilitació.